Manga & anime -  forum dla Wszystkich fanów M&A! ^^

Forum o mandze, anime i Japonii dla wszystkich fanów :)

Ogłoszenie


Witamy na naszym forum!





#1 2013-03-28 23:55:12

Neiti

http://i46.tinypic.com/a2ufzs.png

Zarejestrowany: 2012-07-31
Posty: 6
Punktów :   

Sprzedam hack, KKJ, OMG, Utena, Wish, Love Hina, Nie dziękuję!

Hej, sprzedaję mangi, są generalnie w bardzo dobrym stanie, chyba, że opis obok głosi inaczej :P
Jeżeli chcecie całą serię, obowiązuje cena zbiorcza wypisana za tytułem, jeżeli tylko niektóre tomy z serii - cena "detaliczna" za tom (ma to na celu skłonienie do kupowania całych serii, co wychodzi taniej :P). Niemniej ceny tak czy tak są do potargowania, a im więcej będziecie ich ode mnie chcieli, tym bardziej będę chciała się targować :P Jestem w stanie wysłać je do dowolnego miejsca Ziemi, niemniej koszt wysyłki spada na nabywcę, więc nie szalejcie za bardzo :P Jeżeli ktoś chciałby dodatkowo zdjęcia jakiś tomików, obrazujące bardziej szczegółowo, w jakim stanie są - nie a problemu, dajcie tylko znać

.hack//SIGN Bransoleta zmierzchu 1-3, 20zł (8zł/szt),
Kamikaze Kaito Jeanne 1-7, 50zł (8 zł/szt) 6 i 7 mają wygięte grzbiety od otwierania tomiku
Oh! My Goddess! 1-27, 150zł (6zł/szt) 1-3 - żółte strony, 9 - luźna jedna z kolorowych stron, 12 - kilka stron ze środka luźnych, 24 - 2 obwoluty (jedna z numerem tomu, druga bez - JPFowy błąd w druku
Paradise Kiss 1 8 zł papier żółty (jak w większości mang starego Waneko, obwoluta wiotka)
Utena 1-5, 35zł (8,50 zł/szt)
Wish 1-4, 30zł (8,50 zł/szt)
Love Hina 1-14, 100zł (8zł/szt),
Nie, dziękuję! 1-2, 15zł (9zł/szt)

Możliwy odbiór osobisty w Poznaniu, polecam kontakt przez gg (7615224) lub e-mail: neiti@op.pl, bo na forum zaglądam bardzo rzadko

Pozdrowienia

Offline

 


P O LE C A M Y :






PustaMiska - akcja charytatywna






Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotel ciechocinek komody z drewna malowanie mieszkania warszawa