Manga & anime -  forum dla Wszystkich fanów M&A! ^^

Forum o mandze, anime i Japonii dla wszystkich fanów :)

Ogłoszenie


Witamy na naszym forum!





#1 2013-08-02 00:26:02

 luc537

http://i46.tinypic.com/a2ufzs.png

46525731
Skąd: k. Wa-wy
Zarejestrowany: 2013-06-01
Posty: 21
Punktów :   
Moja ulubiona manga: To nowe Hatsukoi.
Moje ulubione anime: Kanon (2006)
Hobby poza M&A: YT w różnej formie
WWW

Minami-ke

Wraz z Azumangą Daioh, jedno z najlepszych imo anime o codziennym życiu. Doczekało się 4 sezonów, jestem w trakcie oglądania drugiego. Niestety właśnie ten wzbogacili o doroślejszą kreskę i ecchi. Stetynie.

Minami-ke (w tłumaczeniu domyślnym Dom Minami) to anime mówiące o 3 siostrach Minami. Każda chodzi do innego poziomu tego samego kompleksu szkół (poprawcie jeśli błąd) - Haruka do liceum, Kana do gimnazjum a Chiaki do podstawy.

Główny wątek: wszystko, co tyczy się sióstr Minami, czyli: sprzeczki Chiaki z Kaną, głupota Kany (gimbaza), niesława Haruki z gimnazjum itd. itp. Właściwie to takie Azumanga Daioh z mniejszą ilością dziewczyn a z większą ilością zrozumiałych-niezrozumiałych gagów.
Plus mamy genderbender w sezonie pierwszym, który na pewno przechodzi na sezon drugi. A niech to.

Co sprawia, że oglądam? Chęć poznania "jak to się zakończy" (bo kiedyś musiało) oraz nieodparta chęć obejrzenia czegoś co zdefiniowałem jako Dropped, a było postponed.

PS: Nie ma co, osoba która pisze ten OP w dniu kiedy nikogo nie było jest równocześnie tą samą osobą która nie może nic wysłać na ChatBoxa.


Zapamiętaj, bo to ważne: Rozgwiazda. Nie, ja też nie wiem o co chodzi ale rozgwiazda.

Offline

 


P O LE C A M Y :






PustaMiska - akcja charytatywna






Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek noclegi