Manga & anime -  forum dla Wszystkich fanów M&A! ^^

Forum o mandze, anime i Japonii dla wszystkich fanów :)

Ogłoszenie


Witamy na naszym forum!





#1 2011-07-18 20:17:58

Hideo Azuma Fan

http://i46.tinypic.com/a2ufzs.png

Zarejestrowany: 2011-07-18
Posty: 1
Punktów :   
Moja ulubiona manga: Dziennik z zaginięcia, GTO
Moje ulubione anime: Nie lubię anime :P
Hobby poza M&A: muzyka, konsole, japonia

Polećcie coś w stylu "Dziennik z zaginięcia" Hideo Azuma

Witam, jako, że to mój pierwszy post to witam wszystkich

"Dziennik z zaginięcia" jest moją ulubioną mangą, a wy co o niej sądzicie?  Chciałbym przeczytać coś w podobnym stylu, zarówno rysunkowym jak i tematycznym. Tzn. po pierwsze chciałbym poczytać mangi, w których na stronach jest tak dużo małych kadrów jak tutaj (lubię taki styl w komiksach). Po drugie, chciałbym poczytać coś, gdzie akcja podobnie jak w "dzienniku z zaginięcia" rozgrywa się w najzwyklejszym świecie i dotyczy zwykłych ludzi, bez żadnej fantastyki ani udziwnień (jestem do bólu prosty i lubię oglądać zwykłe życie ) i fajnie też jakby postaci były rysowane tak w trochę zdeformowanym stylu (wiecie o co chodzi). Moglibyście polecić mi jakąś mangę w takich klimatach? I najlepiej jakby tez była to historia jednotomowa, a nie seria, ale jeśli znacie jakieś takie serie o normalnym życiu to poleccie mi coś.

Do tej pory czytałem takie serie jak Love Hina, Great teacher Onizuka - z takich bez fantastyki. Obie były super.
Z takich z fantastyką to Chobits, Video Girl Ai, Dragon Ball. Ale jak przeczytałem "Dziennik z zaginięcia" to mnie rozwaliło na kawałki i szukam teraz czegoś podobnego. Będę wdzięczny za każdą wskazówkę

Ostatnio edytowany przez Hideo Azuma Fan (2011-07-18 20:19:41)

Offline

 

#2 2011-07-19 19:58:18

 Sawako

http://i49.tinypic.com/2q3zlv5.png

34162151
Skąd: Wola Rowska/ Warszawa
Zarejestrowany: 2011-01-08
Posty: 3148
Punktów :   34 
Moja ulubiona manga: One piece, Soul eater
Moje ulubione anime: FMAB, Steins;gate
Hobby poza M&A: Rysowanie, sport
Ulubiony typ muzyki: Głównie rock ^^

Re: Polećcie coś w stylu "Dziennik z zaginięcia" Hideo Azuma

czytałam o tym i bardzo chciała bym to przeczytać. Niestety nie znam mangi w podobnym klimacie i kresce XD

Offline

 


P O LE C A M Y :






PustaMiska - akcja charytatywna






Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ciechocinek hotele