Manga & anime -  forum dla Wszystkich fanów M&A! ^^

Forum o mandze, anime i Japonii dla wszystkich fanów :)

Ogłoszenie


Witamy na naszym forum!





#1 2012-08-25 20:10:04

Yoshiharu

http://i46.tinypic.com/a2ufzs.png

Zarejestrowany: 2012-08-25
Posty: 1
Punktów :   

Kupno mang na japońskim amazonie

Witam
Planuje kupno kilku mang na Japońskim Amazon. Można je też kupić na ebay, ale życzą sobie za tom nawet po 90zł a na Amazon można kupić po 600 jenów czyli około 20zł. Do rzeczy, może ktoś już kupował tam mangi, artbooki czy inne rzeczy i jest w stanie mi pomóc bo nie orientuje się do końca jak zamówić mangi tak, żeby doszły do Polski. Może podam przykład, chce kupić np. Mangę Nazo no Kanojo X. Klikam na nazwę, przechodzi mi dalej gdzie mam wymienioną ilość dostępnych tomów, opis itd. Oczywiście mam już konto. Klikam na "add to shopping cart". Potem klikam na "cart" w prawym górnym rogu, wyświetla mi ilość zamawianych przeze mnie rzeczy. Klikam następnie na "Proceed to checkout". Loguje się. Zatwierdzam adres na który ma zostać wysłana manga "ship to this address". Na następnej stronie niezbyt się orientuje o co chodzi, jest wybór czy chce otrzymywać mangi w jednej paczce, czy zeby mi wysyłali tomiki oddzielnie jak tylko się pojawią w sklepie. Nie jestem pewny czy dobrze to tłumaczę. Klikam continue i przechodzi do kolejnej strony, której właśnie nie rozumiem. Wkleję te zdania dla przykładu:
How would you like to pay?

Enter how you'd like to pay below, and we'll save it as an option.
Other Payment Options
    - COD Not available.Why? (tutaj jest właśnie wybór tych dwóch opcji)
    - Convenience Store/ ATM/ Internet Banking payment / Edy (pre-payment) You will be asked to pay before we ship your items. Please note that refunds are issued as Amazon Gift Certificates for returned items. Please read our help page and terms and conditions before you choose this payment method.
Poniżej jest jeszcze wybór karty kredytowej.
Wybieram tą drugą opcję bo pierwszej nie mogę i przechodzi mi już do potwierdzenia transakcji.
Niby wszystko jest ok, ale pewności i tak nie mam czy wszystko zrobiłem dobrze.
Może ktoś już zamawiał i pomoże mi.
I czemu koszt wysyłki za jeden tom to aż 4000 tys jenów?

Drugi problem jest taki że każdą mangę mogę kupić nową np. za 600 jenów jak i używaną tylko np. za jena. Uważam to za niesamowita okazję bo tych Mang za jena jest masa i wtedy tylko ponosisz koszt wysyłki. Problem tylko w tym jak to zrobić. Klikam na tom pod okładką mangi jest napisane je są np. 3 nowe tomy i 30 używanych (used from ¥ 180). Klikam na "used" Przechodzi mi do jakiejś listy mang, gdzie nie mam pewności nawet co kupuje. (przykład http://www.amazon.co.jp/gp/offer-listin … tion=used) jak kupić te używane mangi.
Bardzo proszę o odpowiedź bo bardzo mi zależy na kupnie tych mang.
A może jest ktoś na forum kto zamawia teraz z tego sklepu to moglibyśmy złozyć większe zamówienie a za wysyłkę wyszło by mniej.

Offline

 


P O LE C A M Y :






PustaMiska - akcja charytatywna






Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
weekend w spa Ciechocinek